Dziewulski. Jerzy Dziewulski

Dziewulski. Jerzy Dziewulski. Twardziel. Motocyklista. Nieustraszony pogromca terrorystów, który nie je miodu, tylko żuje pszczoły. Pierwszy policjant-parlamentarzysta. Pierwszy parlamentarzysta- niemożnapowiedziećkto. Dwukrotnie ranny. Ranny ptak. Bokser, który nigdy nie zaliczył desek. Dyskretny, co do zaliczania innych rzeczy. Posiadacz trzech Corvett i dwóch odznaczeń za odwagę. W wielu dziedzinach życia pierwszy w Polsce. W pozostałych jedyny w Polsce.

Każdy facet chce być Dziewulskim. Ty też. (No, może Woody Allen nie chce, ale pewnie tylko dlatego, że nie ogląda polskiej telewizji). Jerzy Dziewulski na swojej stronie internetowej przedstawia swoje credo. I zasady. I „tajemnice na sukces”. Wszystkie warte przytoczenia. Przytoczmy zatem tylko niektóre. „Zawsze uważam na plecy. ” „Nie wystarczy abym wiedział, co należy robić – muszę jeszcze tego chcieć.” I najważniejsze „Nie ważne jest co mam pod dupą… ważne co mam nad nią.”

Resztę znajdziesz na stronie Dziewulskiego. http://www.jerzydziewulski.pl Zapoznaj się. Zapamiętaj. Zastosuj. I więcej o nic nie pytaj.

To też Ci się powinno spodobać...