SERWIS NIE-OBYCZAJNY

– Ostatnie doniesienia z Watykanu umocniły w naszym społeczeństwie wiedzę, że tylko Niemcy pracują do zasłużonej emerytury. Natomiast Polacy – do usranej śmierci.

– Janusz Palikot zgłosił się do Warszawskiego Instytutu Radiologii z prośbą o zdjęcie krzyża.

– W wyniku poważnego zamętu w sejmie i upierdliwej konsekwencji lidera RP, parlamentarzyści zostawili Marszałek Wandzie Nowickiej laskę do potrzymania;

– W zeszłym tygodniu Radio Zet przeprowadziło sondę na temat związków partnerskich – do Biura poselskiego Anny Grodzkiej zadzwonił Janusz Weiss:- Dzwonię do pani/pana w bardzo nietypowej sprawie…

– Statystycznie w Polsce kobiety żyją dłużej od mężczyzn. Powód – nie mają żon.

– W przyszłym miesiącu dziennikarze planują zorganizować wielki charytatywny koncert na rzecz zbiórki pieniędzy na pomnik „Małej Madzi z Sosnowca”. Mama Madzi nie weźmie udziału, bo „Coś jej wypadło”.

– Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka.Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi: „Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domu”.

– JEST SZANSA NA OSKARA!

W Hollywood podczas Gali Oskarowej może nastąpić radosny akcent polski. Reżyser Donald Tusk dla wszystkich, co mają parcie na szkło zainstalował 700 fotoradarów i odbierze nagrodę w kategorii „Kino Objazdowe”.

To też Ci się powinno spodobać...