Tajemnicze spotkanie

Jak donosi tygodnik „Wprost” kilka dni temu doszło w Krakowie do tajemnego spotkania dwóch Jarosławów. Zbieżność imion w tym przypadku nie jest przypadkowa, zwłaszcza, że tego spotkania nie transmitowały żadne media.

Było to spotkanie byłego premiera Jarosława K. z byłym ministrem sprawiedliwości Jarosławem G. Nikt nie wie czego dotyczyło, co zapowiada i czym to zaowocuje w przyszłości. Niemniej jest to sygnał ocieplenia stosunków pomiędzy obu panami, którzy być może (jak twierdzą znawcy tematu) będą współpracować w przyszłości, zwłaszcza że Jarosław Gowin powiedział po spotkaniu, że jest mu bliska do dzisiaj idea IV RP i nie boi się wygranej PIS w przyszłych wyborach.

Niestety nie wiadomo co na to wszystko prezes Kaczyński. I nie ma się czemu dziwić, bo po takiej deklaracji ministra Gowina każdemu, nawet samemu prezesowi zabrakło pewnie konceptu.

Ciekawe, czy w przyszłości może do dojść do spotkania Jarosława K. z Januszem P.? To dopiero byłaby sensacja zasługująca na tytuł „spotkania roku”.

To też Ci się powinno spodobać...