Prezenty świąteczne

Skoczkowie zrobili nam prezent pod choinkę. Dwa „podwójne podiumy” na Górze Engela to rzecz wyjątkowa. Oby starczyło pary na prezenty poświąteczne czyli Turniej Czterech Skoczni.Przy okazji spodobały nam się napisy na nartach naszych skoczków. Jana Ziobro już nie kojarzymy z posłem ZZ, tylko z dobrymi skokami i rodzinną firmą meblarską (napis na nartach). Stoch śmiga po angielsku lepiej niż reklamodawcy i komentatorzy tv, ale najbardziej ujął nas napis na narcie P.Żyły – „dupa na dół” dopisany czarnym flamastrem. Trenerzy stosują różne Kruczki, ale dupa na dole jest widocznie najważniejsza (co widac po wynikach). Trwają spekulacje i poszukiwania. O którą „dupę” chodzi?

Podobno Prezydent Clinton miał na biurku w Owalnym oprócz cygara i Moniki napis „gospodarka głupcze!” Pójdźmy tym tropem.Redaktorzy Wtyczki na lodówce zrobią sobie różne napisy. Np. „bądź złośliwy!”, „po pierwsze ironia! Po drugie sarkazm!”, „jaja na czole!” (skrót myślowy – przede wszystkim rób sobie jaja). Bo naszym zdaniem nie dupa tylko jaja są najważniejsze.

Wszystkim abonentom Wtyczki zamiast banalnych „wesołych świąt” piszemy flamastrem na lodówce – „Po pierwsze Wtyczka! Dla dobra gniazdka!”

To też Ci się powinno spodobać...