Premier Kopacz

ekWe wtorek odbyło się ostatnie posiedzenie rządu pod wodzą premiera Donalda Tuska. Premier pożegnał się ze swoimi ministrami, a ministrowie pożegnali się z premierem. Niektórzy z nich także z posadami ministrów.

Premiera Tuska żegnają także internauci zamieszczając dowcipne mema. Jedno z nich wykorzystaliśmy w tytule. Najbardziej trafne jest chyba memo wykorzystujące słowa popularnego przeboju grupy Perfekt: „Żegnam was, już wiem, nie załatwię wszystkich pilnych spraw. Idę sam, właśnie tam, gdzie czekają mnie…Tam przyjaciół kilku mam od lat, dla nich zawsze śpiewam, dla nich gram”.

Nic dodać, nic ująć. Zwłaszcza w kontekście ostatnich popisów wokalnych premiera zamieszczonych w Internecie oraz znanego zamiłowania do czynnego uprawiania futbolu.

Reporter Wtyczki dowiedział się nieoficjalnie, co było głównym powodem powierzenia funkcji prezydenta UE Donaldowi Tuskowi. Otóż przeszedł on pomyślnie testy w Brukseli i być może wzmocni miejscowy Anderlecht w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Premier Tusk był bacznie obserwowany przez Brukselę przez ostatnie 7 lat i okazało się, że to właśnie Bruksela ma do niego największe zaufanie. A co na to trener Nawałka?

To też Ci się powinno spodobać...