Colar-gole

kdRadni z Tuszyna odwrócili uwagę od „leśnych pierół” z PKW. Bardziej się ośmieszamy (My-Naród) poddając w wątpliwość płeć i morale Puchatka niż partoląc liczenie głosów w 25 rocznicę wprowadzenia demokracji. Wniosek europosłów PiS o dyskusji nad polskimi wyborami samorządowymi odrzucono, za to światowe media komentują dyskusję nad „majtkami Kubusia Puchatka” (a właściwie ich brakiem). Nas nic nie dziwi. Pamiętacie Teletubisie? Amerykanie przypomnieli, ze Kaczor i Myszka Miki też są bez majtek. Czy oni coś wiedzą o Prezesie?

Podczas histerii lustracyjnej za rządów PiS krążył taki dowcip: „wszyscy bohaterowie Stumilowego Lasu są podejrzani o agenturę – Prosiaczek za różowe gejostwo, Kłapouchy cierpiący na chroniczną depresję (bo kapuje), Tygrysek jedzie na amfie, Kubuś podkrada łakocie, więc go zmusili do podpisania współpracy… No ale żeby Miodek też???”
Zlustrowaliśmy innych bohaterów dobranocek, pod kątem „nadaje się czy nie na patrona piaskownicy?” Bolek, Lolek i Tola żyli w kazirodczym trójkącie. Reksio – pies. Po prostu komunistyczny pies. Pankracy… szkoda gadać. Matołek – głupol. Wprawdzie w majtkach, ale czerwonych. Może jedynie Jacek i Agatka, lub gąska Balbina i kurczak Ptyś (pod warunkiem, że mieliby potomstwo). Przez grzeczność nie wspomnimy o „Makowej Panience”. Nadal za posiadanie grozi więzienie. Redakcję Wtyczki bardzo cieszy radosna twórczość polskich radnych. Naprawdę nie trzeba nic wymyślać. „Życie przerosło kabaret”. Nie oburzajmy się na świat, że widzi w nas śmietnik, skoro tyle tu „odpadów mentalnych”. Polska zachodowi „człowieka z marmuru” i papieża z Wadowic, a oni nam w zamian śmieci pestycydowe do Dąbrowy Górniczej.

To też Ci się powinno spodobać...