KONSULTANT

schhhOd Nowego Roku jeszcze nigdy „tak wielu nie obiecało tak wiele – by tak niewiele obietnic” zrealizować do grudnia. Nie chodzi nam bynajmniej o służbę zdrowia. Każdy ma potrzebę poprawienia się, bycia lepszym lub innym od „pierwszego”. To naturalne i pozytywne, jeśli przyjmiemy, że choć 10% obietnic jest dotrzymanych. Takie są koszta postępu.

Redakcja Wtyczki od Nowego Roku zamierza nadal szydzić, obrażać, wyśmiewać i krytykować – ale konstruktywnie. Przyznajemy, że dotąd szliśmy na łatwiznę. Tematy i obiekty drwin wpadały nam w łapy bez wysiłku: „dr Arłukowicz”, wybory wraz z PKW, sowa & friends czyli Protas, VIP-ler i „minister” Nowak, sejmowe rewolucje czyli dieta „prof.”Pawłowicz, „ksiądz” Oko, muszkieterowie z Madrytu, prezes, Kurwin-Mikke czy minister/poseł/marszałek Sikorski (niepotrzebne skreślić). Oni błądzili, albo pieprzyli 3po3, a my w te podane na tacy komizmy – ostrzem satyry. Dziecinada. Od 1.1.2015 nasza krytyka będzie konstruktywn
a. Będziemy nie tylko szydzić, ale i pomagać i doradzać.
W tym celu otwieramy darmowy punkt konsultacyjny, który będzie adjustował, poprawiał ewentualnie tłumaczył przemówienia naszych polityków (np. ministra spraw zagranicznych). „Poliż maj inglisz” się nie powtórzy. Sikorskiemu robią koło pióra ( ang.„to make around the pen”) fałszywi współpracownicy (ang.”fucking friends”). Przemówienia powinny być delikatne (ang.”spicz fragile”); zamiast walić bez ogródek (ang.”fuck without small garden”) trzeba owijać w bawełnę (ang.”wrap in cotton”), żeby nie wychodziła z tego kupa smiechu (ang.”shit of smile”). Mamy doświadczenie i uprawnienia. Ojciec Dyrektora Wtyczki, żył i pracował wiele lat w Anglii. Ma certyfikaty wystawione m.in. przez kibiców Liverpoolu. Zapraszamy każdego Schetynę do współpracy. Konsultujemy przemówienia za darmo. Zadowolimy się tylko oficjalnymi medialnymi podziękowaniami. Z góry dziękujemy – „we thank you from the mountains”.

 

 

 

 

 

To też Ci się powinno spodobać...