Bajer w polityce

pic (1)Jest takie powiedzenie, że dobry bajer to już połowa sukcesu. A jak bajer jest pełny, wielki i całkowity…taki prawdziwy full bajer, to sukces powinien być na 100%. Okaże się to już niebawem, bowiem lider popularnego zespołu Bayer Full startuje jak jedynka z list PSL. Cóż, każdy orze jak może. W przypadku PSL to stwierdzenie jest jak najbardziej adekwatne i prawdziwe. Chociaż jeżeli chodzi o kandydatów na innych partyjnych listach, to artystów, sportowców i celebrytów na nich również nie brakuje.

Lider Bayer Fulla w przypływie szczerości powiedział w telewizyjnym wywiadzie, że w ławach sejmowych do tej pory zasiadali prawnicy i mamy fatalne prawo, ekonomiści i Polska jest zadłużona, a także lekarze i mamy tragicznie funkcjonującą służbę zdrowia. Pora więc na artystów. Idąc tym tokiem myślenia, im więcej będzie w polskim sejmie przedstawicieli rodzimego show biznesu…tym gorzej nie tylko dla wyborców i całego społeczeństwa, ale przede wszystkim dla samej branży. Nareszcie, chociaż jeden kandydat mówi szczerze o co w tym wszystkim chodzi.
Każda grupa zawodowa powinna dostać swoją szansę w sejmowych ławach. A dlaczego ograniczać się tylko do zawodów? Redakcja Wtyczki proponuje, aby swoich osobnych (czy też osobistych) przedstawicieli w sejmie mieli alergicy, nurkowie, kibice, anorektycy, wegetarianie, turyści, hodowcy kaktusów, lunatycy, myśliwi, wędkarze, surferzy, działkowcy, smakosze…itp., itd. Ależ owszem, czemu nie? Im też coś należy się!

To też Ci się powinno spodobać...