Hetera

MoheroweBeretyObiecywali ‘Dobrą zmianę’. Kobieta niech rządzi, bo kobieta łagodzi obyczaje! A co mamy? Reżim, konflikt i coraz większe podziały. Wnioski z okazji Święta Kobiet – dramatyczne: tzw. „poprawność polityczna, parytety – kobiet tyle co chłopów, prawa dla mniejszości…” to wszystko przereklamowane! Oczywiście paradoksy i absurdy prawne były i są: seks można uprawiać od 15 roku życia, a oglądać dopiero od 18. Ale żeby „słaba płeć” była taka mocna? Dzień Kobiet jest raz w roku, a my mamy już chyba „Rok Kobiet”? Jeszcze dostały od kobiet w rządzie program 500+ plus. I wszyscy faceci lgną do nich!. Rzucili się do prokreacji… dzieci noszą na rękach. W końcu 500,- zł piechotą nie chodzi. W kraju zapanowała atmosfera „Bara Bara i bunga bunga”. Wszyscy myślą tylko o bzykaniu. Tfuu! Dla pieniędzy?!
Redakcja Wtyczki przeprowadziła badania. Wynika z nich, że jednak nie wszyscy szukają w życiu forsy. Niektórzy szukają szczęścia. Proponujemy tym, którzy chcą szczęścia, a nie kasy – rzucić kobiety, a zwłaszcza porzucić sex. Bierzmy przykład ze sporej grupy facetów w celibacie. Przecież reszta się kręci wokół kobiet. Kobieta rządzi Europą, Kobieta rządzi Polską. A kobiety chcą przede wszystkim miłości, czułości i właśnie… Bara bara. A jak któryś facet jest w tym naprawdę dobry, to co ma z tego? Nawet na Facebooku się tym nie może pochwalić, bo zaraz administrator usunie foty. Trzeba zamienić to męczące Bara bara na coś, czego będą nam zazdrościć koledzy i znajomi na portalach… Tak, panowie: np. wypasione auto. Jeden ma-serati, drugi jeździ betlejem, robi selfi i wszyscy mu zazdroszczą. Bez Bara Bara nasz tryb życia stanie się wygodny i spokojny. Nie martwmy się zarzutami: ‘jesteś leniwy’. – Nie! Ja nie jestem leniwy, ja jestem energooszczędny. Stawiam na energie odnawialną – piwo i chipsy.
Już dawno było wiadomo, że facet – jak ma do wyboru: dziewczynę lub pół litra, to zawsze wybierze pół litra. Bo po wódce wszystkie baby jego! Zaoszczędzoną energię zainwestujmy w politykę. Zaangażujmy się np. w KOK. Nie w KOD, bo nam odbiorą futro, ale w KOK – Komitet Obrony Klanu. Po 19 latach ma zniknąć z TVP. To niedopuszczalne!. I żeby Rysiek z Klanu ożył i wrócił! Najciekawszy scenariusz ciągu dalszego byłby taki: Rysiek wraca, ale gra go inny aktor. Przeżył wypadek, ale ciężko ranny musiał mieć przeszczep twarzy. Wygląda teraz całkiem jak Szpak i reprezentuje nas razem z Lubiczami na Eurowizji… Gender może przywrócić nam wiarygodność, hetery – nie! (tzn. heteroseksualne kobiety moherowe).

To też Ci się powinno spodobać...