Andrzej Duda bije wszystkich

dudaW niedawnym sondażu przeprowadzonym przez IPSOS, obecny prezydent Andrzej Duda bije na głowę wszystkich ewentualnych konkurentów w wyścigu do prezydenckiego fotela. Co prawda termin tego rozstrzygnięcia jest jeszcze bardzo odległy, lecz fakt pozostaje faktem.
Podobne, a nawet jeszcze lepsze wyniki miał swego czasu Bronisław Komorowski, ale historia nie zawsze lubi (lub musi) się powtarzać. Co prawda obecny prezydent jest równie mocno krytykowany przez opozycję i…jak na razie w niczym mu to nie szkodzi. Przynajmniej jeżeli chodzi o sondaże.
Ciekawostką natomiast nie jest to, że wygrywa z Grzegorzem Schetyną, Ryszardem Petru, Pawłem Kukizem, czy nawet Donaldem Tuskiem, ale że w pobitym polu znalazł się również Jarosław Kaczyński. Nie należy jednak wyciągać z tego daleko idących wniosków, które mogą doprowadzić donikąd, czyli wiadomo dokąd.
Z ciekawości zrobiliśmy taki sondaż w redakcji Wtyczki. Do powyższych nazwisk dodaliśmy przez grzeczność nazwisko naszego redaktora naczelnego. W tajnym, naszym redakcyjnym, demokratycznym, ważnym głosowaniu, sondaż jednogłośnie wygrał…nasz redaktor naczelny otrzymując oba nasze głosy.

To też Ci się powinno spodobać...