Tajemniczy aspirant Kulson

policja-potwierdza-fakt-istnienia-aspiranta-kulsona-kulfonMłodszy aspirant o tym nazwisku ma szansę stać się niedługo najpopularniejszym policjantem w Polsce. W czasie ostatniego Marszu Niepodległości w Warszawie doszło do kilku incydentów, kiedy to przeciwnicy pochodu próbowali go blokować. W Internecie pojawiły się filmy pokazujące interwencję funkcjonariuszy. Według niektórych świadków, policjanci mieli wulgarnie odnosić się do kobiet biorących udział w tych blokadach i zwracać się do nich per k..wo, zamiast „proszę pani” lub „proszę panią”…do radiowozu.

Jak się jednak okazuje, osoby wnoszące takie oskarżenia powinny udać się do laryngologa.

Policja zamieściła bowiem w sieci jeden z takich filmików. Jego bohaterem jest (jak podają policyjne źródła) właśnie młodszy aspirant Mateusz Kulson. W prezentowanym nagraniu widać jak funkcjonariusze odprowadzają jedną z protestujących kobiet do radiowozu, a pod adresem aspiranta pada polecenie…”siadaj Kulson”. Jak na razie nie wiadomo z jakiego powodu i gdzie młodszy aspirant miał siadać. Być może jest to tajemnica policyjnych działań operacyjnych i szyfrowanych komend.

Niniejszy zwrot stał się jednak już na tyle popularny, że zaczął funkcjonować poza nagraniem i wszedł do powszechnego obiegu. Są duże szanse na to, że przebije zajmującego do tej pory czołową pozycję „Irasiada”.

To też Ci się powinno spodobać...