Pierwszy raz

Każdy kiedyś ma swój pierwszy raz. Jest to o tyle ważne, że często zostaje w pamięci na całe życie. Dlatego powinno to się odbywać bezstresowo, ale trzeba uważać, aby nie przesadzić z alkoholem.

Jak donosi dziennik Fakt, 26-letni Tomasz M. po raz pierwszy leciał samolotem. Z Krakowa do Dublina. Okazało się, że jak na pierwszy raz to w zupełności wystarczy. Był tak zestresowany, że postanowił się wyluzować w jedyny cywilizowany sposób jaki znał. Wypił więc tradycyjną lufę i popił ją piwem. Powinno zadziałać. I zadziałało!

Zaraz po starcie musiał skorzystać z toalety, ale tu zabrakło mu wiedzy i obycia. Przez pomyłkę zaczął szarpać drzwi samolotu. Na szczęście ciśnienie panujące na zewnątrz nie pozwoliło na ich otwarcie. Pozwoliło natomiast załodze samolotu na interwencję.

Nie wiadomo czy w końcu Tomasz M. skorzystał z toalety, ale po wylądowaniu został przekazany w ręce irlandzkiej policji. Stanął przed miejscowy sądem i został skazany na 160 funtów grzywny. Nie wiadomo też w jaki sposób wrócił z Irlandii, ale na pewno nie powinien już pomylić drzwi od toalety z innymi drzwiami.

A może pan Tomasz był na tyle dobrze wychowany, że chciał w dobrej wierze te sprawy załatwić na zewnątrz?

To też Ci się powinno spodobać...