Rekordowa pula

Niestety, nikomu nie udało się zgarnąć w minioną sobotę 35 milionów złotych w Lotto. W związku z tym, w kolejnym losowaniu (w najbliższy wtorek) pula może wynieść około 50 milionów. Aż strach pomyśleć, co będzie jeżeli i we wtorek nikt nie wygra.

Największa kumulacja w historii opiewała na kwotę 56 milionów i jest szansa na nowy rekord. Oczywiście jeżeli nikt nie trafi szóstki w najbliższym losowaniu. Dlatego zwracamy się z apelem, aby nie brać udziału we wtorkowym losowaniu i nie wypełniać kuponów. Inny wariant to skreślić liczby, które nie zostaną wylosowane.

Poczekajmy na większą pulę. Poza tym, przy takich kumulacjach obowiązkowe, darmowe kupony powinny otrzymywać od rządu poszczególne ministerstwa i związki zawodowe. Może się uda. Wydatek niewielki, a korzyści ogromne. Zarówno dla wygranych, bo to dodatkowa niezła kasa, jak i dla budżetu, bo to przecież dodatkowe podatki.

Przypominamy jednak, że im więcej osób trafi szóstkę, tym mniejsza będzie wygrana. Warto się nad tym zastanowić zanim się wypełni kupon. Co do liczb, nie są to niestety wybory do PZPN. Nie ma żadnych przecieków i nie wiadomo kogo skreślić.

 

To też Ci się powinno spodobać...