Piłkarski sponsor

Oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej został serwis wymiany walut on-line o swojsko brzmiącej nazwie Cinkciarz.pl. Logo sponsora będzie najprawdopodobniej widniało na koszulkach reprezentacji oraz podczas wszystkich oficjalnych meczów biało-czerwonych. Kontrakt obejmuje m.in. okres eliminacji do Euro 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018.

Niestety nie udało się ustalić jakie zadania stawia sponsor przed zawodnikami i czy będą oni mogli (lub musieli) handlować walutą podczas mistrzostw i wcześniejszych zgrupowań. Jak się dobrze zakręcą to przecież mogą nawet nieźle zarobić. Ciekawe ile z tego zabierze im PZPN?

Jakby na to nie patrzeć jest to bardzo sensowny sponsor i pasujący do naszej reprezentacji, chociaż Internauci sugerują, że jeszcze lepszy byłby producent prezerwatyw.

Nie podzielamy tego zdania, chociażby z dwóch powodów. Po pierwsze nie chcemy wiedzieć ani wnikać jak nasi reprezentanci mieliby reklamować wyroby takiego sponsora i jak wyglądałoby jego logo. Po drugie lepiej brzmi powiedzenie „cinkciarze Nawałki” (co już funkcjonuje np. w Internecie), niż…żadna nazwa, która przychodzi nam do głowy, niestety nie nadaje się do druku. Tym bardziej na reprezentacyjną koszulkę.

To też Ci się powinno spodobać...