Bezcenna ziemia

ac94bb374bfc9c68ec003d19aee3Sprawdziliśmy, to nie jest żaden żart. Na Allegro pojawiła się oferta (licytacja) ziemi, po której chodził/stąpał osobiście prezes Jarosław Kaczyński. Licytacja trwa do czwartku 28 września bieżącego roku. Aktualna cena (z czwartku 21 września) to 107,50 złotych za woreczek. Niestety jest licytowany tylko jeden.
Oto dokładny opis produktu podany przez oferenta: „W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził.”
Na razie nie wiadomo jaką moc i jaką siłę sprawczą może mieć zebrana gleba, bo nikt dotąd nie przeprowadzał takich badań. W ofercie nie przedstawiono też, w jaki sposób można jej używać. Czy stosować jako dodatek do pożywienia, lek, suplement, a może afrodyzjak?
Jedno jest jednak pewne. Osoba, która ten woreczek ziemi wylicytuje, stanie się posiadaczem rzeczy unikalnej i bezcennej. Otwartym pozostaje pytanie jak to wykorzysta, czy spożytkuje to dla dobra ogółu, czy egoizm weźmie górę.
Można się spodziewać, że niedługo pojawią się kolejne, podobne oferty sprzedaży. Należy więc zadbać o jakiś certyfikat, aby wyeliminować oszustów, którzy mogą sprzedawać ziemię nietkniętą butem prezesa. Łatwo jednak będzie ją rozpoznać. Nie będzie miała żadnych właściwości. Będzie po prostu bezwartościowa.

Zapisz

To też Ci się powinno spodobać...