Dobrodziejstwo wyborów

Gdyby wybory w naszym kraju miały miejsce kilka razy w ciągu każdego roku, Polacy w krótkim czasie, czy to się komuś podoba, czy też nie, staliby się jednym z najbogatszych i najszczęśliwszych narodów na świecie. Najważniejsze, aby tylko nie przeszkadzać i popierać. Słowa: „nie przeszkadzać” i „popierać” mają tutaj fundamentalne znaczenie.

Według najnowszych informacji, kolejną finansową rewolucją będzie rewolucja podatkowa w przyszłym roku. Większe koszty uzysku, mniejszy podatek, dla młodych, starych i średnich. Mniejszy podatek, większe koszty uzysku, to mniejsze wpływy do budżetu. Ale kto by się przejmował takimi drobiazgami. Najważniejsze, żeby tylko dobrze zagłosować. Słowa: „dobrze” i „zagłosować” mają tutaj fundamentalne znaczenie.

Do pełni szczęścia brakuje już tylko jakiejś stówki (albo dwóch) na pieska, kotka i rybki w akwarium. Przecież nauczyciel, czy fizjoterapeuta, może wtedy zostać hodowcą lub posiadaczem i też się załapie. Każdy się załapie, należy tylko chcieć i dobrze zagłosować. W tym przypadku słowo „chcieć” ma fundamentalne znaczenie.

Trzeba jednak uważać, aby nie wyprztykać się z pomysłów przed jesiennymi wyborami i zostawić coś na wybory prezydenckie w przyszłym roku. Ale przyszły rok, to przecież nowy budżet i niech się martwi za siebie. Słowa: „nowy budżet” i „martwi za siebie” mają tutaj fundamentalne znaczenie.

To też Ci się powinno spodobać...