Sympatyczne spotkanie

Do nieoczekiwanego spotykania mieszkańców…z gazem pieprzowym doszło ostatnio w Inowrocławiu. Nie było ono planowane wcześniej, chociaż niektórzy uczestnicy spotkania byli na to przygotowani i umundurowani, a nawet zamaskowani, aby zwiększyć efekt zaskoczenia. Ten element spotkania sprawdził się znakomicie, czego najlepszym dowodem może być fakt, że dopiero interwencja służb medycznych przyniosła ulgę niektórym uczestnikom zgromadzenia.

Dodatkowo, aby nikt nie miał złudzeń, że tu nie chodzi o jakieś przypadkowe opryski, część uczestników zdarzenia została spisana i nie chodziło tu bynajmniej o spis powszechny. Niektórzy zostali także zaproszeni (otrzymawszy wcześniej pomocną dłoń i to nie jedną) do samochodu służbowego, którym zostali zapewne odwiezieni pod wskazany (niekoniecznie przez siebie) adres.

Jak się później okazało, całe zajście było częścią zapowiedzianej wcześniej wizyty i spotkania Pana Prezesa z aktywem partyjnym. Ci, którzy nie dostali się na spotkanie, po interwencji służb medycznych, mieli niepowtarzalną szansę przejrzeć na oczy.

To też Ci się powinno spodobać...