25 / 11 / 11 wiadomości z drugiej ręki

Jak się dowiedział nieoficjalnie z podsłuchu, były oficer służb specjalnych, który przesłał anonimowego smsa do znajomej brata jednego z redaktorów magazynu Wtyczka, który przebywa aktualnie na zaległym bezpłatnym urlopie, ma dojść do powyborczej debaty pomiędzy Donaldem Tuskiem i Jarosławem Kaczyńskim. Przyszły premier ma wytłumaczyć prezesowi dlaczego Platforma otrzymała tylko 40% głosów, a były premier opowie, kto jest autorem rewelacyjnego wyniku PIS-u. Ustalono, że spotkanie ma przebiegać w miłej i serdecznej atmosferze, więc nie będzie transmitowane przez media i odbędzie się bez udziału dziennikarzy.

 

 

 

 

W związku z przejściem posła Sławomira Kopycińskiego z SLD do Ruchu Palikota na ręce nowo wybranego przewodniczącego klubu parlamentarnego lewicy Leszka Millera napłynęły szczere gratulacje od szefów partii zasiadających w parlamencie. Osobną wiązankę przekazał były szef klubu i jeszcze przewodniczący SLD – Grzegorz Napieralski. Padła propozycja aby hymnem klubu została znana piosenka „mało nas, mało nas do pieczenia chleba…”.

 

 

 

 

 

Ryszard Kalisz nie będzie kandydował na szefa SLD. Ta deklaracja odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce. W ostatniej chwili połączone kolegium szefów sztabów wojsk NATO, na osobistą prośbę prezydenta Obamy, odwołało interwencję wojsk sojuszu w tej sprawie. Nie uchroniło to jednak indeksów giełdowych przed gwałtownymi spadkami. Ceny ropy, złota, cukru i jabłek stanęły w miejscu ze zdziwienia. Papież Benedykt XVI zwrócił się do Ryszarda Kalisza w odręcznym sms-ie o zmianę decyzji.

To też Ci się powinno spodobać...