Mogło być super

Niestety, mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków na Stadionie Narodowym nie odbędzie się. Podobno ze względów organizacyjnych.

Jak się jednak nieoficjalnie dowiedział nasz reporter powód jest zupełnie inny. Sprawa dotyczy trawy, która została niedawno położona a przywieziono ją z…Holandii. Co prawda, jak wszyscy wiedzą, trawę w Holandii można kupić bez większego problemu, ale to właśnie zainteresowało CBŚ i ABW.

Szkoda, że meczu nie będzie, bo była niepowtarzalna okazja, aby za sprawą trawy, zwaśnieni kibice wpadli sobie w ramiona i na stadionie mogła zapanować wspaniała atmosfera. Gdyby eksperyment się udał, trawę z Holandii można by położyć na innych stadionach podczas EURO 2012. Tak spokojnych i wyluzowanych kibiców nie było jeszcze na piłkarskich mistrzostwach. Ale jak zwykle zaprzepaściliśmy wspaniałą szansę.

Jest taki pomysł, aby niewykorzystaną murawę ze Stadionu Narodowego rozdzielić między kluby kibica polskiej ekstraklasy. Można też zorganizować jakąś integracyjną imprezę na stadionie i na znak protestu publicznie ją spalić.

 

 

To też Ci się powinno spodobać...