Specjalnie dla Putina

Występem ukraińskiej grupy Femen powitano prezydenta Putina na otwarciu przemysłowych Targów Hanowerskich, podczas jego wizyty w Niemczech. Widowisko zostało przygotowane w tajemnicy i nie widziała o nim nawet towarzysząca Putinowi kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Cały występ odbył się topless i, co uwiecznili na zdjęciach towarzyszący fotoreporterzy, bardzo przypadł do gustu rosyjskiej głowie państwa. Niestety nie znamy opinii pani kanclerz.

Ciekawostką jest fakt, że w pokazie wzięli też udział ochroniarze, którzy w pojedynkę i zespołowo starali się dotrzymać kroku ukraińskim artystkom. Oceną ich popisów zajmą się Biura Ochrony Rządów zarówno Niemiec jak i Rosji.

Grupa Femen od kilku lat występuje z powodzeniem w wielu krajach Europy, chociaż ich popisy nie są nigdy zapowiadane i zawsze stanowią miłą niespodziankę. Chociażby z tego powodu, że w skład zespołu wchodzą urodziwe studentki i uczennice. Jest na co popatrzeć.

Redakcja Wtyczki dowiedziała się nieoficjalnie, że polski MSZ rozważa podpisanie z grupą Femen kontraktu na obsługę wizyt zagranicznych delegacji w naszym kraju. No, może poza wizytą papieża.

To też Ci się powinno spodobać...