Zwyciężać jak Justyna!

Jak donosi wysłannik Wtyczki na Igrzyska Olimpijskie w Soczi, po nokautującym zwycięstwie Justyny Kowalczyk w biegu na 10 km stylem klasycznym, większość ekip biorących udział w igrzyskach postanowiła zmienić metody treningowe swoich zawodników.

Najbardziej poszukiwanym materiałem mogącym mieć wpływ na pracę sztabów trenerskich jest zdjęcie złamanej stopy naszej mistrzyni.

Podobno Norwegowie planują przed kolejnymi biegami wykonanie chirurgicznych operacji na stopach swoich zawodniczek. Cała sprawa oczywiście jest trzymana w ścisłej tajemnicy, ale kiedy Norweżki zaczną wygrywać w kolejnych startach, od razu będzie wiadomo skąd to się wzięło.

Sukces Justyny przewidział Kamil Stoch, który dzień wcześniej, na treningu próbował złapać jakąś kontuzję. Niestety jego upadek zakończył się jedynie potłuczeniem łokcia. Dobre i to. Może zaowocuje kolejnym medalem.

Takiej szansy nie mają już nasi łyżwiarze, biathloniści, saneczkarze i przedstawiciele innych zimowych dyscyplin reprezentujący nasz kraj na olimpiadzie w Soczi. Trzeba było brać przykład z Justyny przed igrzyskami. Lepiej się łamać niż załamywać.

 

To też Ci się powinno spodobać...