Spadające gwiazdy

pobraneW nocy z 12 na 13 sierpnia szykuje się wielka frajda dla różnego rodzaju fanów i łowców autografów. Jak informuje Centrum Nauki Kopernik, czeka nas noc spadających gwiazd. Centralna impreza odbędzie się w Warszawie, nieopodal Wisły w Parku Odkrywców. Właśnie tam będzie można dowiedzieć się wszystkiego o spadających gwiazdach, gdzie i jak je wypatrywać, oraz co najważniejsze, zobaczyć je na własne oczy.

Aby wszystkim zainteresowanym ułatwić kontakt i obserwację, wyłączona zostanie cała iluminacja Centrum Nauki Kopernik a Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wyłączy podświetlenia Mostu Świętokrzyskiego oraz pozostałych mostów w stolicy. Wiadomo, gwiazdy mają swój własny blask. Nawet te spadające.

Niestety nie wiadomo jakiego rodzaju gwiazd można się spodziewać oraz jakie artystyczne dziedziny będą one reprezentowały. Całość owiana jest wielką tajemnicą i jak na razie nie padają żadne nazwiska.

Reporter Wtyczki próbował zasięgnąć informacji w czołowych polskich agencjach menedżerskich i wytwórniach fonograficznych, lecz nabrały one przysłowiowej wody w usta.

Większość celebrytów również nie potwierdza udziału w tej imprezie, zwłaszcza, że jeszcze trwają negocjacje do udziału w kilku popularnych programach telewizyjnych. Po sierpniowej nocy spadających gwiazd wszystko już będzie jednak jasne.

To też Ci się powinno spodobać...