Rozmowa, której nie było

tuskkkCoś dla fanów literatury science fiction. Są rzeczy, które nie śniły się nie tylko filozofom, ale także nauczycielom, kierowcom, inżynierom, lekarzom, strażakom, emerytom, rencistom, bezrobotnym…a nawet politykom. Jak poinformował szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow, Rosjanie są gotowi opublikować pełen zapis rozmowy Donalda Tuska z Władimirem Putinem. Niby nic takiego, a trudno jest wyjść z podziwu. Chodzi przecież o rozmowę ze spotkania, którego nie było. Tak przynajmniej twierdzi marszałek (sejmu) Sikorski, który ma słabą pamięć. Wiec jaka to musi być technika, aby taką rozmowę zarejestrować. Jednak po uznaniu przez Rosję wyborów na Ukrainie, nikt już nie powinien się niczemu dziwić. Wszystko jest możliwe, skoro są takie możliwości.

Tu przypomina się stary żart, kiedy to w pociągu spotyka się Grisza i Wołodia – „Kuda ty jedziesz? – pyta pierwszy. Z Maskwy do Nowosybirska odpowiada drugi i zaraz pyta – A Ty? – Z Nowosybirska w Maskwu!…Wot kakaja u nas technika!”.

W związku z tym w najbliższym czasie opublikujemy na łamach Wtyczki wywiad jakiego udzielił nam Juliusz Cezar oraz podamy wyniki losowania Lotto z grudnia 2014 roku. Ponadto przedstawimy obszerną relację (popartą zdjęciami) z dekoracji polskich piłkarzy, po zdobyciu mistrzostwa świata w Brazylii. Do tego dołożymy wrażenia kierowców nagrane po otwarciu czteropasmowej, darmowej autostrady Nowy Targ – Zakopane…i z powrotem. Takaja u nas fantazja!

To też Ci się powinno spodobać...