Człowiek – guma

0003LIB5C013ERN1-C411Po ostatnim programie ‘Mam talent’, gdzie finał zdominowali gimnastycy: „kobieta rura”, „małżeństwo na kole”, „atleci z gumy” – nie trzeba było długo czekać na kolejnych akrobatów. „Trzej przyjaciele z Madrytu” po miesiącu w areszcie domowym i medialnym – ożywili się, rozciągnęli na konferencji prasowej, powstali z przyklęku pokutnego i raźno wskoczyli na matę. „Wszystko, co zrobili w Madrycie, spowodowane było potrzebą bycia elastycznym”. Elastyczny Hoffman jest niewinny. W dodatku elastyczność go wyraźnie odchudziła (pozytywny skutek uboczny). Defraudacji kasy winny jest regulamin kancelarii sejmu i personalnie marszałek Sikorski. Elastyczny Kamiński zwrócił przywłaszczone pieniądze, bo w „Kampanii i rodzinie trzeba być elastycznym”.

Nasz trener na siłowni powtarza, ze najważniejsza jest rozgrzewka, rozciąganie mięśni przed i po wysiłku. Że jest najbardziej rozciągniętym i elastycznym kulturystą w całej dzielnicy. Na pytanie o ulubione gwiazdy, odparł; Chuck Norris, Doda i Adamek.

Wniosek: Rozciąganie mięśni jest przydatne w ringu i na macie (a „zwieracza” np. w toalecie), ale elastyczność wypłaszcza również zwoje mózgowe i szare komórki. Nowa jakość polskiej polityki „być elastycznym” wprowadzona do sejmu przez „trójkę” (bystrych i błyskotliwych doktorów prawa) – powinna być poprzedzana ostrzeżeniem „ELASTYCZNOŚĆ MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ WIELU GROŹNYCH CHORÓB!”

Za naszych przedszkolnych czasów o prymusach i przydupasach mówiło się: ”bystry jak woda w klozecie!” i „elastyczny jak gumka od majtek!”

To też Ci się powinno spodobać...