Wakacyjna adrenalina

635710006868931978 (1)Fajnie jest przeżyć podczas wakacji coś ekscytującego. Do niedawna było to np. safari w Afryce lub jakiś obóz survivalowy. Niestety nie są to tanie atrakcje, więc nie każdego na nie stać.

Ostatnio pojawiły się zdecydowanie tańsze propozycje. Najtańszy znaleziony w Internecie tydzień all inclusive w Tunezji to zaledwie 1249 złotych na osobę, a przeżycia mogą być przecież niezapomniane.
Jeżeli jednak ktoś się boi (zawsze się kilku takich znajdzie) lub taki wyjazd nie interesuje go chociażby ze względów religijnych, może skorzystać z innej oferty. Najatrakcyjniejszy, nie tylko cenowo, wydaje się być wyjazd do Grecji. Bynajmniej nie chodzi tu o historię tego kraju i jego zabytki. Greckie wakacje mogą łączyć w sobie nie tylko atrakcje turystyczne, ale także elementy survivalu. Polowanie na bankomat, który wypłaci nam pieniądze, to tylko przedsmak tego, co nas może czekać. Całą potrzebną kasę można przecież zabrać ze sobą. I tu zaczyna się prawdziwa zabawa. Nosić ją cały czas przy sobie, czy starać się schować tak, aby hotelowy personel jej nie ukradł? Kto kogo przechytrzy, kto okaże się sprytniejszy, to element niewiadomej, która na pewno urozmaici pobyt.
I to wszystko w cudownej, słonecznej aurze z ciepłym morzem. Tego nie zapewni nam żaden krajowy kurort. Do tego nie spotkamy tam na pewno żadnych kandydatów na premierów, posłów i senatorów, więc chociażby z tego względu będą to udane wakacje.

To też Ci się powinno spodobać...