Z myślą o rodzinie

Z myślą o rodziniePolityka prorodzinna (według Wikipedii) – to „polityka mająca na celu dobro rodziny i społeczeństwa. Jej przesłanki tkwią w założeniach światopoglądowych, uznających rodzinę za najważniejszą komórkę w społeczeństwie, która odgrywa podstawową rolę w procesie wychowywania dzieci i młodzieży. Polityka prorodzinna polega na próbie tworzenia przez państwo (samorząd terytorialny itp.) rodzinom odpowiednich warunków ekonomicznych”.

Myślenie prorodzinne jest oczkiem w głowie prawie wszystkich partii i polityków, zwłaszcza w okresie przed wyborami. Stąd ciągle powracające propozycje obniżania podatków dla rodzin wielodzietnych oraz różnych innych ulg i przywilejów. Ale jak mówią święte słowa: po owocach ich poznacie.
Jeden z hipermarketów pokazał, że zamiast gadania, można przejść do czynów. Należy pomagać każdej rodzinie, bez względu na światopogląd, zamożność i przekonania polityczne. Obniżka dla każdego. Dla Ciebie i dla Rodziny. Każdemu należy się odrobina luksusu. Skorzystaliśmy.
W imieniu własnym oraz wszystkich potrzebujących polskich rodzin składamy serdeczne podziękowania i czekamy na więcej pomysłów. Nic tak nie umacnia rodziny jak wspólne spożywanie w gronie najbliższych.

 

To też Ci się powinno spodobać...