Szczerość prezydenta

Prezydent nadziei, Andrzej Duda podczas pobytu w Londynie, na spotkaniu z polonijnymi mediami powiedział, że nie powiedziałby dzisiaj Polakom zamieszkującym w Anglii…wracajcie. Z drugiej strony, nikt nie powiedział prezydentowi nadziei, Andrzejowi Dudzie, że chce wracać. Skąd taka szczerość?

Nie ma co ukrywać, że za kilka tygodni zmieni się rząd i wiadomo, kto będzie rządził. Nieoficjalnie wiadomo nawet jaki będzie skład przyszłej rady ministrów. Wie o tym także prezydent i z tego co powiedział, chyba wie, czego można się spodziewać. Poza tym na razie jest miejsce tylko dla uchodźców, a nie wiadomo przecież ilu ich w końcu przybędzie. Roboty, mieszkań i zasiłków dla wszystkich nie wystarczy.

Tak więc drodzy rodacy na razie siedźcie na zasiłkach tam gdzie jesteście i szukajcie roboty poza krajem. Patrzcie też w świetlaną przyszłość, którą roztaczają przed wami poszczególne komitety wyborcze. Może być tak cudownie, jak jeszcze nigdy dotąd nie było. Musicie tylko w to wszystko uwierzyć. A kto ma uwierzyć jak nie my? Jesteśmy podobno najbardziej wierzącym ludem Europy!

To też Ci się powinno spodobać...