Donald Wszechmogący

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że najpotężniejszy człowiek na świecie jest Polakiem. On sam chyba nie ma takiej świadomości, a szkoda, bo gdyby tylko chciał mógłby…nie dopuścić do inflacji i drożyzny w naszym kraju, zmniejszyć ceny gazu i prądu, zablokować NordStream2, powstrzymać Putina przed inwazją na Ukrainę, nie zgodzić się na Brexit, przelać wszystkie pieniądze z Unii na konto Ministerstwa Finansów, a może nawet zostać wicekrólem strzelców Bundesligi (nie robiąc przykrości Robertowi Lewandowskiemu). Chodzi oczywiście o Donalda Tuska, któremu przypisuje się nadludzkie moce.

Nie od dziś wiadomo, że Bill Gates (ten od Microsoftu) i Mark Zuckerberg (ten od Facebooka), jedzą mu z ręki, a Bank Światowy oraz Komisja Europejska czekają na jego polecenia i rozkazy.

Od wielu lat mówią o tym przy każdej okazji: Pan Prezes, Pan Prokurator Generalny, Pan Prezydent, Pan Premier (kolejność nieprzypadkowa) oraz wszyscy pozostali, do których trafiają codzienne smsy z aktualnym przekazem dnia, tygodnia, miesiąc i roku.

Niestety Donald Tusk zajęty jest produkcją alkoholu, konkretnie wina. Według oficjalnych, a więc absolutnie sprawdzonych i wiarygodnych informacji, upowszechnianych przez czołowych polityków partii rządzącej, wiadomo z całą pewnością, której nie musi nawet potwierdzać system Pegasus, że to wina Tuska.

Pocieszający jedynie może być fakt, że po tych winach można jeździć samochodem. Nawet jako kierowca.

To też Ci się powinno spodobać...