Były prezydent celebrytą

Niebywałego odkrycia dokonał rzecznik rządu Paweł Graś i podzielił się tą wiadomością z opinią publiczną. Otóż zdaniem pana ministra, były prezydent Aleksander Kwaśniewski nie jest już politykiem i jego działania nie stanowią politycznego zagrożenia dla PO i premiera Donalda Tuska. Chodzi oczywiście o projekt Europa Plus.

Powstaje więc pytanie, kim w takim razie jest Aleksander Kwaśniewski? Czy tylko byłym prezydentem, który czasami ma „gorszy dzień”? Jak na rzecznika rządu przystało, akurat te pytania nie pozostają bez odpowiedzi. Aleksander Kwaśniewski zdaniem Pawła Grasia jest celebrytą i gdyby „w jego miejsce wstawić Borysa Szyca, to Europa Plus miałaby równie wysokie notowania”. Czyżby ostatnia konferencja prasowa Europy Plus doprowadziła ministra Grasia do takich wniosków? I dlaczego akurat Borys Szyc? Nic nam nie wiadomo, żeby akurat ten popularny aktor nadużywał alkoholu, chociaż nie deklarował się nigdy jako abstynent.

Redakcja Wtyczki dowiedziała się od swoich pracujących społecznie informatorów, że po tej informacji przekazanej przez rzecznika rządu, wielu celebrytów ma szansę i chce zastąpić Aleksandra Kwaśniewskiego w Europie Plus. Oj, przydałoby się jakieś trzeźwe spojrzenie na to wszystko.

To też Ci się powinno spodobać...