Obiecanki

W myśl zasady: „nie kłóć się z idiotą, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem” – nie będziemy polemizować z Ministrem Arłukowiczem, ani cytować Premiera, który dał Min.Zdrowia do końca marca czas na zlikwidowanie kolejek do specjalistów. 31 marca dziennikarze sprawdzili, że na wizytę u ortodonty czeka sie w W-wie 5 lat.

Ponieważ rozbolał nas ząb i nie możemy czekać 5 lat – wybieramy się do sejmu protestować na korytarzu i organizować strajk ojkupacyjny, bo to jedyna skuteczna metoda walki o swoje. Niestety okazało się, że trzeba się zapisać do kolejki oczekujących na swoją kolej protestowania. Przed nami są chorzy na raka, niewidomi, niesłyszący i inwalidzi wszystkich grup, nastepnie poszkodowani przez komunizm i postkomunizm, mniejszości seksualne i narodowe, samotne matki i rodziny wielodzietne, dzieci nienarodzone i studenci Uniwersytetów Trzeciego Wieku, itd… itp…

Przygotowaliśmy nawet transparent: „PRECZ Z POSTKOMUNIZMEM!”

Może za 5 lat przyjdzie nasza kolej. Byle nie wypadło to 31 marca 2019r., bo wtedy mamy wizytę u ortodonty. W kolejce w ramach wymiany poglądów powstała definicja ustroju postkomunistycznego. Postkomunizm polega na tym, że przez 6 dni jest post, a siódmego komunia.

 

To też Ci się powinno spodobać...