Uratowali Media Markt

mmWszyscy do wczoraj wierzyliśmy w awans polskich piłkarzy do półfinału ME. Wielu kibiców, klientów Media Markt miało jeszcze jeden dodatkowy powód. W przypadku wygranej, mieli otrzymać zwrot pieniędzy za dokonane zakupy właśnie w tym markecie.

Wszyscy klienci, którzy w dniach 2 – 5 czerwca zrobili zakupy w jednym ze sklepów tej sieci, lub w sklepie internetowym i zarejestrowali swój paragon, w przypadku awansu polskich piłkarzy do półfinału, mieli otrzymać zwrot wydatków za zakupy.

Niestety ta informacja nie dotarła do piłkarzy Portugalii i nie skorzystali oni z tej promocji, skuteczniej wykonując rzuty karne. A szczęście było tak blisko. Gdyby Ronaldo z kolegami zrobili zakupy za parę baniek…kto wie jaka byłaby ich motywacja, a na pewno trochę osłabiona. Przynajmniej mieliby „coś” na otarcie łez.

Zupełnie inną motywację miał niemiecki sędzia meczu. Media Markt to przecież niemiecka sieć supermarketów oferująca sprzęt RTV i AGD, ale dzięki dobrej grze naszej drużyny niewiele mógł zdziałać, gdyby nawet chciał.

Magazyn Wtyczka postuluje, aby w dowód „wdzięczności” polscy piłkarze reklamowali sieć sklepów Media Markt. Pieniądze pochodzące z takiej reklamy na pewno zostałyby przekazane na jakiś szczytny cel.

To też Ci się powinno spodobać...