Adam wróć!

Po rezygnacji Adama Hofmana z funkcji rzecznika prasowego PiS, schedę po nim objął poseł Andrzej Duda. Okazuje się, że to jednak nie wystarczy. Jeden człowiek to za mało. Dlatego władze partii zdecydowały o utworzeniu stanowiska zastępcy rzecznika. Został nim poseł Marcin Mastalerek. Na tym nie koniec. Za koordynację wystąpień medialnych parlamentarzystów PiS ma odpowiadać poseł Maciej Łopiński.

Wielką tajemnicą pozostaje fakt, jak to wszystko do tej pory jednoosobowo ogarniał Adam Hofman? Nowy rzecznik, jak określił to prezes Kaczyński ma być „tymczasowy”. Dotyczy to pewnie i dwóch pozostałych. Wygląda na to, że jak dobrze pójdzie (posłowi Hofmanowi z CBA), to chłopaki długo nie porządzą.

A jak (nie daj Boże!) pójdzie źle? Kto tak błyskotliwie jak Adam Hofman potrafi odpowiedzieć na każde pytanie? Kto poprowadzi konferencje prezesa? Kto pozwoli europosłowi Ryszardowi Czarneckiemu na medialne popisy? Kto powie całą prawdę o rządach Donalda Tuska?

Redakcja Wtyczki życzy posłowi Adamowi Hofmanowi jak najszybszego powrotu do bieżącej polityki i mediów, a także ponownego objęcia poprzednich stanowisk i zaszczytów.

Dodatkowo życzymy również poszerzenia grona przyjaciół i jeszcze większych sum ewentualnych pożyczek. Nie tylko na krótkie terminy.

 

 

To też Ci się powinno spodobać...