Koleś kolesiowi kolesiem

sowaRedakcja magazynu Wtyczka oświadcza, że od samego początku tworzy grupę kolesi, którzy lubią przebywać ze sobą nie tylko podczas kolegium redakcyjnego, ale także utrzymują kontakty towarzyskie poza redakcją.

Podobnie jak posłowie PIS-u (o czym poinformował w wywiadzie w radiu ZET poseł Andrzej Jaworski): „Nie spotykamy się wszyscy na herbatce u Sowy i Przyjaciół”, ponieważ preferujemy jako kolesie inne napoje i nie mamy przyjaciół, ani kolesi u Sowy.

Jedyny układ poza towarzyski jaki tworzy nasz zespół kolesi polega na układaniu tekstów skeczy, monologów i piosenek, które są prezentowane razem z innymi kolesiami, od czasu do czasu, na scenie Teatru Korez w Katowicach, na Facebooku i You Tube, oraz pisaniu felietonów zamieszczanych regularnie w portalu kolesi www.magazynwtyczka.pl.

Jednocześnie informujemy, że nie gramy w żadną gałę, między innymi z tego powodu, że znamy kolesi, którzy robią to lepiej od nas. Nie uczestniczymy jednak w polsko – polskiej wojnie między kolesiami-kibicami i kibicujemy drużynie kolesi z rodzinnego miasta Beatlesów, wychodząc z założenia, że dobra muzyka w połączeniu z dobrą piłką łagodzą obyczaje wszystkich kolesi

Jako grupa kolesi oświadczamy, że w przeciwieństwie do innych grup kolesi, nie szerzymy anarchii i nie bronimy status quo poprzednich kolesi, ani żadnych innych kolesi i nie stosujemy w naszej grupie kolesi zasady „dajcie mi kolesie władzę, to was wtedy kolesie wsadzę”.

To też Ci się powinno spodobać...