Jasnowidz

Jasnowidzenie, to zdolność postrzegania osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej. Niestety, nie jest znany ani jeden wiarygodny eksperyment naukowy, który dowodziłby istnienie tego zjawiska. Dlatego trzeba być ostrożnym i ważyć słowa, zwłaszcza kiedy sporo ważą.

Jest jednak sprawdzona metoda, które pozwala przewidzieć wszystko i zawsze się sprawdza. Stosuje ją prezes NBP. Z jego wystąpień można było wnioskować m.in. że stopy procentowe mogą się zwiększyć lub zmniejszyć, podobnie jak inflacja, której nie ma, ale może się pojawić a potem zniknąć, lub zostać. Jej wysokość może się zmieniać w dowolnym kierunku, bo wpływa na to wiele czynników, które nie zawsze występują, ale mogą wystąpić niezależnie od chęci prezesa, bo nikt nie ma na to wpływu, bo taki jest mechanizm rynkowy, który sam się reguluje, bo trudno go regulować i trzeba to przewidzieć bez względu na symptomy, które mogą, lecz nie muszą występować…

Genialny patent. W związku z tym redakcja Wtyczki postanowiła przewidzieć wyniki najbliższego losowania Lotto. Oto szczęśliwe numery: 6, 12, 15, 22, 31, 47. Gratulujemy wygranym. Prosimy pamiętać jednak o tym, że pomimo naszych szczerych chęci mogą być wylosowane inne numery, albo jeszcze jakieś inne od tych innych.

To też Ci się powinno spodobać...