Magazyn Wtyczka dotarł do tajemnicy Zbigniewa Kręciny

Były sekretarz PZPNu jest człowiekiem, który tylko z pozoru wydaje się takim, jakim jest (Krecina jaki jest każdy widzi.) Już informacja o tym, że działacz skończył AWF, co więcej – jako naukowiec pracował później na akademii wychowania fizycznego (wspływ tuszy na motoryczność sportowca?) może budzić spore zdziwienie. Jeszcze bardziej zaskakuje informacja o tym, że działacz występował niegdyś w barwach jednego z klubów jako piłkarz.

Magazyn wtyczka dotarł jednak do informacji, których próżno szukać w oficjalnej biografii. Kręcina, będąc na emigracji w USA, stał się gwiazdą małego ekranu! Jego rola w serialu „Family Guy” przyniosła mu nie tylko pieniądze, ale i popularność. W jednym z odcinków serialu naszego serialu Zbychu pokazał na co go stać na boisku, był niepokonany, to wtedy wyszło na jaw, że jest dyplomowanym sportowcem. Wszyscy zazdrościliśmy mu umiejętności zwodów oraz gry zespołowej.
Były sekretarz związku nie zabawił długo na obczyźnie. Sentyment do starych kolegów i tęsknota za rodzimą sceną futbolową w końcu wygrały i zaważyły na jego decyzji. Kręcina po powrocie do kraju nie chciał być kojarzony z bohaterem, którego kreował za oceanem. Dlatego dla niepoznaki zapuścił wąsy. Sprawa z pewnością pozostałaby w ukryciu gdyby nie nasi reporterzy. To już druga tego typu sprawa po zdemaskowaniu prawdziwej tożsamości Karola Karskiego.

To też Ci się powinno spodobać...

1 Odpowiedź

  1. Dana pisze:

    Like the blog