Okazje

Jest coś w naturze człowieka, co powoduje, że niektórzy bardzo łatwo dają się nabrać na różnego rodzaju „dobre interesy”. Ewidentna korzyść, która się nagle pojawia, często przysłania racjonalne myślenie.

Tak było, jest i będzie w przypadku wyjazdów zagranicznych za niewielkie pieniądze. Niektórym się udaje, więc inni też łudzą się nadzieją, że im się może udać. Nie odstrasza ich nawet to, że padają kolejne firmy turystyczne. Niska cena działa jak magnes. Podobnie jest w przypadku tzw. parabanków, oferujących wysokie oprocentowanie, nie wiadomo z jakiego powodu. W nic nie inwestują i nikomu nie przyjdzie do głowy, żeby to sprawdzić. Najważniejsza jest perspektywa zysku.

Dlatego wychodząc naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na sukces, proponujemy kilka znakomitych biznesów. Niestety na krótką metę. Oto nasz ranking:

  1. Dwutygodniowe wczasy rodzinne (dzieci i teściowa, bez względu na wiek – za darmo) w wersji all inclusive w dowolnym miejscu na świecie. Cena i termin do uzgodnienia. Możliwość powrotu na koszt firmy.
  2. Lokata bezterminowa. W dowolnej walucie. Oprocentowanie 10, 15, lub 20% (możliwość wyboru) miesięcznie. W przypadku bankructwa firmy, oprocentowanie ulega podwojeniu i jest wypłacane aż do odwołania.
  3. Pożyczka w dowolnej wysokości. Bez poręczycieli i zabezpieczeń. Na dowolny okres. Po niespłaceniu w umówionym terminie ulega umorzeniu.

Wszyscy chętni do skorzystania z wyżej wymienionych okazji, proszeni są o dołączenie do kwestionariusza zamówienia, wyników aktualnych badań lekarskich. Niestety trzeba je przeprowadzić na własny koszt.

To też Ci się powinno spodobać...