Jarosław Polskę zbaw!

Nie przesłyszał się prezes Jarosław Kaczyński, kiedy na jednym z wieców doszły do jego uszu słowa o zbawieniu Polski. Oczywiście wziął to życzenie do siebie. Czas pokazał, że jednak się pomylił, choć nie przesłyszał.

Jedynym konkurentem premiera Tuska, który chce stanąć z nim w otwartej i realnej walce o władzę w Platformie Obywatelskiej, a w konsekwencji zastąpić go na stanowisku premiera jest Jarosław Gowin. Czy zbieżność imion (z prezesem Kaczyńskim) jest przypadkowa?

Czy to nie ten właśnie Jarosław ma być zbawcą? Na pewno sam w to gorąco wierzy.

Aby się zbliżyć do tego celu założył nawet specjalną stronę internetową „zmienpremiera.pl”, gdzie w zabawny sposób można spróbować dopasować dwie wypowiedzi premiera na ten sam temat.

Redakcja Wtyczki dowiedziała się, że w przygotowaniu jest strona internetowa, gdzie w równie zabawny sposób będzie można dopasować dwie wypowiedzi Jarosława Gowina na temat premiera Tuska. Komu się ta sztuka uda, w nagrodę będzie miał prawo obejrzeć mecz z udziałem premiera na kasecie video.

Wytrawni obserwatorzy sceny politycznej uważają jednak, że dwóch Jarosławów w roli pretendentów do władzy, to co najmniej o jednego za dużo. Może się zacząć wszystkim mylić. Chyba…że jeden z nich zmodyfikuje trochę hasło np. na „Jarosław Polskę zabaw!”. To by było coś nowego. Każdy wiec czy konwencja to kolejny kabareton?

To też Ci się powinno spodobać...