Zalany poseł

8177123e9815073dedca375760d5c3e1,640,0,0,0Poseł Adam Hofman dołączył do grona Ice Bucket Challenge. Nie tylko pozwolił się oblać wodą z kostkami lodu, ale także wykonał przelew. Na jaką kwotę? Nie wiadomo. To już sprawa fiskusa, ale prawdopodobnie podatku raczej z tego nie będzie.

Filmik z tej akcji lata w Internecie i pokazuje, że to zwykła ustawka. Początkowo pan poseł stwierdza, że jest poważnym politykiem i pieniądze chętnie na szczytny cel wpłaci, ale nie będzie się polewał wodą. Chwilę później, kiedy już miał składać podpis na czeku, z ukrycia wyskakują żona oraz dzieci i polewają go wodą. Poseł udaje, że jest zaskoczony, jest kupa śmiechu i wszyscy są zadowoleni. Wizerunek posła Hofmana został ocieplony.

Tradycją Ice Bucket Challenge jest nominowanie kolejnych osób do tego zadania. Tu poseł Hofman zaskoczył chyba wszystkich, nominując kolegę europosła Ryszarda Czarneckiego i dziennikarkę Dorotę Gawryluk. Zaskoczył, bo wszyscy ( znając posła Hofmana) spodziewali się nominacji prezesa Jarosława lub wiceprezesa Antoniego.

Prawdopodobnie był to jednak zabieg celowy i unik przed jeszcze gorszym. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że w zimnej wodzie…to tylko kaczorowi. Internet już huczy od domysłów,

lecz to by dopiero ociepliło wizerunek prezesa przed wyborami.

Chyba jednak strach wziął górę. W takim razie można było nominować premiera Donalda. Skojarzenia podobne i by się zapulsowało u prezesa. A tak…można było się zalać czymś sensowniejszym. Tylko nie przy dzieciach!

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/N3XOohnSB6I” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

To też Ci się powinno spodobać...