Wielkanocna choinka

Do tradycji Świąt Wielkanocnych doszło w tym roku lepienie bałwana oraz jazda na nartach i sankach. Tym samym rozstrzygnięty został wieloletni spór o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocy.

Całe to zamieszanie zostało spowodowane prawdopodobnie przez zmianę czasu. Jak się dowiedział reporter Wtyczki, główny synoptyk kraju przez pomyłkę cofnął wszystko o kilka miesięcy. Został jednak zatrzymany przy próbie odśnieżania swojego samochodu i wpisany do księgi rekordów Guinessa.

Wiele zdezorientowanych osób po staremu jednak przygotowało pisanki zamiast bombek. Aura zaskoczyła tradycyjnie nie tylko drogowców, ale także leśników, którzy nie uruchomili punktów sprzedaży choinek. W zimowy sen zapadł także święty Mikołaj, więc tegoroczne święta obeszły się bez prezentów. W lany poniedziałek niektórzy próbowali rzucać się śnieżkami, lecz to jednak nie to samo, co polewanie wodą.

Wkurzone takim obrotem spraw bociany zawróciły tam skąd przyleciały i ciekawe kto będzie w tym roku łapał żaby i inne robale. Najbardziej zadowoleni są rolnicy, bo nie muszą nic siać i mogą spokojnie robić to, co robili do tej pory.

Jak donosi Komenda Główna Policji, nie zanotowano jak dotąd żadnego przypadku utopienia Marzanny, jak to miało miejsce w latach poprzednich.

 

 

To też Ci się powinno spodobać...