Hit Internetu

Świat się zmienia. To zdanie nie jest zbyt odkrywcze, ale wraz z nim zmieniają się też ludzie. Może nie od razu poglądy, ale pewne zachowania. Takim przykładem może być na pewno prezes Jarosław Kaczyński, który strzelił sobie słit focie z rąsi. Zdarzenia miało miejsce podczas wizyty w Radomiu. Mina prezesa na zdjęciu świadczy, że był w pełni świadomy całej sytuacji.

Okazuje się, że to nie pierwsze takie zdjęcie prezesa – „Jak idę po warszawskich ulicach, to zaczepiają mnie młodzi ludzie, żeby zrobić takie zdjęcie”. Jak zauważyli bystrzy obserwatorzy, zmianie uległ także ubiór prezesa. Ostatnio można go było zobaczyć w modnej pikowanej kurtce. Jakby do tego jeszcze dołożyć zmianę fryzury np. wygolonej na „marines” sondaże pewnie pikowałyby w górę. Czy prezesa jednak stać na taki gest?

Trzeba jednak obiektywnie stwierdzić i przypomnieć, że premier Donald Tusk od dawna strzela sobie słit focie…z kim popadnie. Może chodzi o jakąś kolejną rywalizację, kto ma więcej.

Wydaje nam się, że prawdziwym hitem byłaby na pewno słit focia prezesa Kaczyńskiego z premierem Tuskiem. Oczywiście to science fiction, bo trudno sobie wyobrazić, kto komu miałby ją zrobić i w jakich okolicznościach.

 

 

 

To też Ci się powinno spodobać...