Premiera Agenta 007

Bobondszydlohdan Smoleń opowiadał kiedyś : „byłem z dziećmi w ZOO oglądać zwierzęta, Najwięcej ludzi oglądało mnie”. Trudno nie śmiać się z pierwszych ruchów nowej władzy’2015. Premiera poszła na premierę Bonda, Najwięcej widzów oglądało Premierę. A jakie wnioski wyciągnęła? „Nazywam się Szydło. Beata Szydło.”
Pewne schematy Flaminga ( -scenariusz) się nie zmieniają. Agent walczy z szaleńcem pragnącym zawładnąć światem (-Putin). Musi także walczyć z wrogiem „C” we własnych szeregach: „Program 00 zostaje zlikwidowany! Odchodzisz!” (- Prezes) Znajduje sojusznika w córce byłego wroga (-Schetyny? – Tuska?) Potajemnie realizuje misję. Jedzie na szczyt na Malcie. Do Poznania, w przebraniu nie do poznania. Uchodźców zabiera do kraju motorówką, awionetką, skuterem śnieżnym i aston Martinem. W Kulminacyjnym momencie na Paradzie Przebierańców – 11.11 o g. 11.11, albo w sejmie 12.11 o g. 12.11: zaczyna akcję –  robi wielkie bum! (-Antoniemu). Fałszywa Moneypenny (-Prezes? – Błaszczak? – Brudzinski?) wysadza się w powietrze na Nowogrodzkiej. Grodzka zostaje kochankiem 00.
Magazyn satyryczny Wtyczka i pozostałych kabareciarzy „wszelkiej maści” bardzo cieszą wyniki wyborów 2015. Będzie się dużo działo. Jest nieźle, a będzie jeszcze śmieszniej.

To też Ci się powinno spodobać...