Najpiękniejsze miejsca na wakacje

Nie trzeba wcale wychodzić z domu, aby zarezerwować sobie rodzinne wczasy, wycieczkę, czy kilkudniowy pobyt za granicą. Odkąd jest Internet można to zrobić w kilka minut, mało tego, do dyspozycji mamy szczegółowy opis całego pobytu.

I tak, z głupia frant, w redakcyjnym komputerze, w portalu Turystyka, wpisaliśmy kierunek podróży…Ukraina. I co nam się wyświetliło (27 marca br.)?

Między innymi wycieczka objazdowa Sonet Krymski. W opisie czytamy: „Ciekawa historycznie i piękna widokowo trasa po Ukrainie, wiodąca na Krym…Jeszcze do niedawna dostępny tylko dla wybranych, Krym staje się coraz popularniejszym celem wycieczek objazdowych. Na urozmaiconej trasie…pamiątki po Tatarach, a także czas na relaks na plaży po intensywnym zwiedzaniu.” Nic dodać, nic ująć. Dodatkowo jednym z punktów programu jest wycieczka statkiem po zatokach Sewastopola.

Kolejną propozycją jest wycieczka samolotowa Delicje z Krymem (wylot dopiero 5. lipca).

W programie m.in.: „Wizyta w Muzeum Historii i Kultury Tatarskiej na Krymie, gdzie będzie okazja do poznania bliżej zwyczajów i tradycji lokalnej wspólnoty, która zaprosi na kawę i coś słodkiego. Wieczór folklorystyczny „Spotkanie z krymskimi Tatarami” – wspaniała zabawa przy akompaniamencie tatarskiej muzyki i degustacja specjałów narodowej kuchni”.

To wszystko przez 7 dni, za jedyne 3253 zł. na osobę (w tym śniadania).

Prawdziwym hitem powinna być jednak wycieczka Krymskie Łakocie. „Ciekawa i urozmaicona trasa pokazująca bogactwo Półwyspu Krymskiego, fascynującego zakątka Europy, gdzie przez całe stulecia stykały się i przenikały kultury Zachodu i Wschodu. Przez całą podróż towarzyszą piękne widoki, bo Krym to miejsce o niepowtarzalnym uroku. W programie także doskonała zabawa podczas wieczoru tatarskiego i degustacja musujących win”.

Na pewno wrażenia będą niezapomniane. Niestety nie podajemy atrakcji fakultatywnych, ponieważ są one tworzone na bieżąco, w zależności od aktualnych pomysłów Władimira Władimirowicza Putina.

To też Ci się powinno spodobać...